Videoprednášky o Ženách z divokej záhrady

JA SOM ZUZANA

Mám novinku, youtube channel a na ňom prvé video – niečo ako teší ma, že vás spoznávam. TOTO SOM JA. (toto som fakt ozaj ja?!? )

MÁRIA

Ak si myslíte, že o Ježišovej mame už viete všetko, mali by ste to ešte raz zhodnotiť… objaviť a počuť niektoré veci o nej, to je ako dobre schovaný darček

EVA

Krásny príklad toho, ako je niečo z Biblie prepojené aj s našim životom… stvorenie Evy bolo aj stvorenie každej jednej z nás. som nesmierne rada, že tento príbeh môžem poznať, a rozprávať ho ďalej…

REBEKA

Doslova: vydať sa do neznáma, nechať sa viesť a dôverovať že to, čo sa deje je dobré. Nebáť sa vykročiť začať žiť svoj vlastný príbeh so všetkým tým dobrým, ale aj zlyhaniami. To je REBEKA. Žena, ktorá aj napriek niekoľkým tisícročiam je presne taká ako MY.

LEA

LEA – VŽDY TÁ DRUHÁ!.. nech robíte čokoľvek, nech sa akokoľvek snažíte, nikdy to nie je dosť. Našu cenu však našťastie neurčujú iní ľudia, nezáleží na tom, ktoré miesto nám určili iní. LEA bola a je výnimočná.To sa naučila ona, a to sa vďaka nej môžeme naučiť aj my.

RACHAB

Žena s „minulosťou“, ktorú by sme v rodokmeni Ježiša Krista možno radšej ani nevideli. A predsa tam je spomenutá práve ona, ako jedna z mála žien. PREČO? Lebo práve od nej sa môžeme tiež niečo naučiť. Vidieť, chápať a rozoznať ČO nám môže zachrániť život. A ODVAHA chopiť sa toho, aj keď to znamená vzdať sa všetkého, čo BOLO a čo sme mali.