Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 22 in /www/n/e/u98402/public_html/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/base/siteorigin-widget.class.php on line 839

Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 22 in /www/n/e/u98402/public_html/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/base/siteorigin-widget.class.php on line 839

Kontakt

Keď som pred rokmi začala písať blog, bola to reakcia na moju preplnenú hlavu. Viac sa do nej už nezmestilo a potrebovalo to von. Nemala som ani predstavu, ako sa NEZABUDNITE ČÍTAŤ rozrastie. 
Už to nie je len blog. Je to FB stránka. Prvá kniha. WEB. Prednášky. Videá. Youtube. Cestovanie. Druhá kniha...
ALE TO HLAVNÉ ČO SA ZMENILO je, že nezabudnite čítať je TÍM. Nie som to už len ja, ale sú to ďalší ľudia, ktorí mi pomáhajú. Samej by mi to prerástlo cez hlavu. Motivujú ma. Zatrasú mnou. Nedovolia mi vzdať sa. A tiež mi nedovolia utopiť sa vo vlastnej dôležitosti. Uvaria kávu, prichýlia, alebo ma niekam pošlú 🙂 napríklad do Nórska, Škótska, Izraela, na prednášky v rôznych kútoch Slovenska... . Sú viac ako priatelia. A zároveň makajú na webe, robia redakcie, organizujú prednášky, distribuujú knihy, odpisujú na maily. 

publikovala som

ATLAS NEZNÁMYCH ÚZEMÍ

Chcete zažiť Izrael?
Vezmeme vás tam, pod podmienkou, že vám nebude prekážať cestovanie s inými ľuďmi, púšť a spanie pod stanom. Tiež sa pripravte na vojakov, vyzvedačov, pochybovačov, ale aj výborných vodcov.
Začíname s Jozuom ešte keď sa učil a potiahneme to s ním do konca. Nastúpil po Mojžišovi a z nevďačnej úlohy dokázal vyťažiť zázraky. (doslova.)
Pomedzi to spomenieme Káleba, ktorý vedel byť správne tvrdohlavý a plávať proti prúdu. Budeme pokračovať so sudcami, ktorí nielenže súdili, ale každý z nich mal trocha iný popis práce. Občas sa postavili do čela armády a boj s nepriateľmi poňali dosť netradične... Debora pre všetky ženy, a takisto Gideon, Samson a ostatní. Dúfame, že vám nebude vadiť kráčať s nimi do bojov a prekračovať vlastnú komfortnú zónu. A uzavrieme to príbehom Boáza, manžela výnimočnej ženy.

ŽENY Z DIVOKEJ ZÁHRADY

Kniha plná výnimočných žien. Mnohí sa im vyhýbajú, ďalší ani netušia že existujú.
Ako môže neposlušnosť, žiarlivosť, pretvárka, uprednostňovanie jedného z detí, prostitúcia, prekračovanie pravidiel, podvedenie manžela a vražda zachrániť človeka?
Myslíte si, že vám Biblia nemá čo povedať? Skúsite to risknúť?
Táto kniha vám pomôže objaviť, akí ste vzácni.
A že aj napriek zlyhaniam a chybám, ktoré máte za sebou, je tu Niekto, kto s vami ráta.

Nájdete ma aj

Pre viac informácii ma môžete kontaktovať na: info@nezabudnitecitat.sk

Alebo ma kontaktujte priamo tu: