Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 22 in /www/n/e/u98402/public_html/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/base/siteorigin-widget.class.php on line 839

Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 22 in /www/n/e/u98402/public_html/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/base/siteorigin-widget.class.php on line 839

E-shop

Oblečte sa do nezabudnitecitat!

 

ATLAS NEZNÁMYCH ÚZEMÍ

Chcete zažiť Izrael?
Vezmeme vás tam, pod podmienkou, že vám nebude prekážať cestovanie s inými ľuďmi, púšť a spanie pod stanom. Tiež sa pripravte na vojakov, vyzvedačov, pochybovačov, ale aj výborných vodcov.
Začíname s Jozuom ešte keď sa učil a potiahneme to s ním do konca. Nastúpil po Mojžišovi a z nevďačnej úlohy dokázal vyťažiť zázraky. (doslova.)
Pomedzi to spomenieme Káleba, ktorý vedel byť správne tvrdohlavý a plávať proti prúdu. Budeme pokračovať so sudcami, ktorí nielenže súdili, ale každý z nich mal trocha iný popis práce. Občas sa postavili do čela armády a boj s nepriateľmi poňali dosť netradične… Debora pre všetky ženy, a takisto Gideon, Samson a ostatní. Dúfame, že vám nebude vadiť kráčať s nimi do bojov a prekračovať vlastnú komfortnú zónu.
A uzavrieme to príbehom Boáza, manžela výnimočnej ženy.  

 

 

 

 

MÁME NOVINKU: VLOŽENÍ DO BOŽÍCH RÚK

Prichádzame k Vám s ponukou knihy, na ktorú sa my osobne už mimoriadne tešíme. Je to zbierka pohrebných príhovorov.
 
Kniha Vložení do Božích rúk obsahuje 40 + 1 pohrebných príhovorov. Ukážku príhovoru si môžete prečítať TU.
 
Autorka príhovoru je Kristin Vindsetmo, evanjelická farárka z Nórska a naša drahá priateľka. Jej službu a prístup k ľuďom osobne poznáme. Taktiež, čo sa týka teológie, Kristin presne vie, kde stojí. Kristin ovláda umenie povedať múdre veci s láskou a jednoducho. Všetko o nej si prečítajte TU.

Veríme, že Vložení do Božích rúk môžu ako inšpiráciu využiť všetci kolegovia v službe. Takisto môže byť táto kniha zdrojom povzbudenia pre všetkých, čo pri strate blízkeho hľadajú útechu v Božom slove.

 
Ukážku pohrebnej kázne nájdete TU.

 

 

 

 

OBJEDNAJTE SI KNIHY POMOCOU KONTAKTNÉHO FORMULÁRA!

STAČÍ NÁM NAPÍSAŤ, O KTORÚ KNIHU MÁTE ZÁUJEM, POČET KUSOV, ADRESU DORUČENIA A AKOU FORMOU BUDETE PLATIŤ (NA DOBIEKOU ALEBO PLATBOU NA ÚČET):